Види дiяльностi

На Управління генерального плану міста покладено завдання розробки Генерального плану розвитку м. Києва та проекту планування приміської зони, а також його моніторингу та аналізу виконання.

Основна сфера діяльності:
  • Розробка Генеральних планів населених пунктів України;
  • Здійснення функції Генерального проектувальника з розробки нового Генерального плану розвитку міста Києва і його приміської зони до 2025 року;
  • Розробка містобудівної документації розвитку міських територій.
  • Розробка окремих галузевих програм і схем.
Управлінням генерального плану міста спільно з субпідрядними організаціями розроблено Концепцію стратегічного розвитку міста Києва, як основу для розробки Генерального плану розвитку міста Києва та його приміської зони до 2025 року, яка схвалена рішенням Київської міської ради від 16.09.2010 №35/4847.

Протягом 2004-2008 років на виконання Програми розробки містобудівної документації в м. Києві, затвердженої рішеннями Київради, спеціалістами Управління генерального плану (до реорганізації – департамент містобудування) було розроблено:

1. Схему планування частини Південного планувального району Голосіївського адміністративного району;
2. Схему планування мікрорайону Жуляни;
3. Детальний план території мікрорайону Жуляни;
4. Детальний план території селища Чапаєвка.
Окрім того на даний час розглянуто постійними комісіями Київської міської ради та підготовлено до затвердженнядетальний план території обмежений вул. Еренбурга, вул. Короленківська, вул. Боженко, вул. Байкова та залізничною дорогою.

Найближчим часом буде подано на розгляд постійних комісій Київської міської ради детальний план території обмежений вул. Трутенка, вул. Ломоносова, вул. Касіяна, вул. Якубовського.

Схвалено архітектурно – містобудівною радою і рекомендовано для подальшого погодження та підготовки до затвердження 11 проектів містобудівної документації, в тому числі 1 схема планування та 10 детальних планів території.